5209 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 17 oktober 2022 -
4211 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 10 oktober 2022 -
4210 Akvarell
Såld: 1.300 kr
Såldes den 10 oktober 2022
4212 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 10 oktober 2022 -
2018 Akvarell
Såld: 450 kr
Såldes den 2 september 2019 -
8364 Akvareller
Såld: 600 kr
Såldes den 4 mars 2019
7404 Akvarell
Tore Palm, Shamrock, signerad, 1982, 41x57
Såld: 200 kr
Såldes den 1 december 2014 -
3015 Akvarell
Tore Palm, -81, bladets mått: 46x62
Såld: 300 kr
Såldes den 29 oktober 2012